S.S.S.

Birçok eğitmeni bulunan kitap, kendi özel sistemi, kapsamında ‘’psikospiritüel’’ eğitim ve uygulama amaçlıdır. Bu sistem düzenli bir şekilde uygulandığında, ‘’içsel mucizelerin’’ oluşumunu tetikleyerek, kişinin özüne varma sürecini kısaltmaktadır.

Bu bir öğrenme değil, arınma kursudur. İçerdeki yanlış bilgilerden arınıp, gerçekliği çarpıtmadan olduğu gibi görebilmenizi sağlayan bir ‘’deneyimdir’’. Bu kurstan yararlanmak için yaratıcılık, ustalık, zeka veya beceri gerekmez. Deneyim doğrudan sağduyu aracılığı ile gerçekleşir.

İsteklerimizi gerçekleştirebilmemiz için önce '' Tam olarak ne istediğimizin'' farkında olmak şart. Neden istiyoruz bunun bizim için değeri nedir? Değerlerimiz ,içsel motivasyon kaynaklarımızdır. Ve kendimizi gerçekleştirmemiz için vardırlar. Değerlerimizi de iyi anlamamız gerekir. Hangi kimliğimizde başarılı, mutlu ya da huzurlu olmak istediğimizi de tespit ettikten sonra, bunu nasıl yapabileceğimizi ve isteğimize ulaşmak için nasıl biri olmamızda yarar var ? Hangi davranışlar, alışkanlıklar, anlamlar, düşünceler, duygular bizi engelliyor? sorularına yanıtlar bulmak, bilmek ve elbette değişime yönelik uygulamalar yaparak ,bizi tatmin eden hayatı yaşayabiliriz. Profesyonel koçluk hizmetleri alabilir, bireysel değişim ve gelişiminize katkı koyabilirsiniz. Sevgiler

Kuantum biofeedback cihazı son yüzyılın bir mucizesidir. Yararları saymakla bitmez. Kısaca özetlersek tüm enerji bedenlerinizi, auranızı ve çakralarınızı olumsuz enerjilerden arındırır. Bilinçaltınızı iyileştirerek, olumlu değişimler sağlar, sizi geçmişten özgürleştirir. Karmalarınızdan arındırır. Daha detaylı bilgi sayfamızda bulunan Kuantum Biofeedback kısmına bakabilirsiniz.

Duygularımız, hayata yüklediğimiz anlamlar sonucu oluşur. Anlam, düşünceleri, düşünceler de duyguları yaratır. Ve duygular bizi hareket ettiren enerjiler olur. Olumsuz duygular gibi olumlu duygularımız da blokajların sebebi olabilir. Enerji doğası gereği akmak ister. Adına duygu dediğimiz enerjileri kolayca bırakamayız, duygular egoya aittir. İnsan ne yaparsa yapsın duygusal tatmin için yapar ve bu hayatı çekilmez kılabilir. Duygulardan özgürleşip, hislere geçebilmemiz için farkındalık çalışmaları ve zihinsel detoks programları uygulanabilir. Bilinçaltı, duygularımızın hazinesidir. Bilinçaltını anlamak kendini anlamaktır. LP Atölye çalışmaları tamamen bu konuya açıklık getirebilir.

Zihin,5 duyu ile hareket eder. 5 duyu aracılığı ile bilgi alır. Anlamak ister. İnsanın doğduğu yer, ülke, şehir, mahalle ve ailede şekillenir. Öğrenerek kodlamalar yapar. Ve bir harita çizer kendisine. Çizdiği haritayı arazinin kendisi zanneder. Tüm gerçeklik bu haritanın sınırları kadardır. Zihin kodlanmıştır. Ve kodları kadar dünyayı ve çevresini anlayabilir. Davranışları, yetenekleri bir bakıma kaderi şekillendirir.
Zihin karmaşık göründüğü kadar anlaşılması bir o kadar kolay bir şeydir. Hayata, insanlara, olaylara ve kendinize yüklediğiniz anlamları çözdüğünüzde zihni anlarsınız. Zihin problem çözemez. Zihin çocuktur. Ego ile işbirliği yapan zihin kaos yaratır. Sürekli geçmişle meşguldür. İstek ve arzuları sınırsızdır. İnsanı köleleştirecek kadar zalim olabilir. Zihni susturmak onu anlamak ile başlar. Zihinsel arınma metotlarının başında NLP gelir. Mucizeler Kursu tam bir zihinsel detoks programıdır. Bunlara ek olarak meditasyon çalışmaları, enerji uygulamaları, farkındalığınızı yükselterek, zihninizden yönetimi alıp kendi hayatınızın efendisi olmanız için sizi destekler.

Kişisel gelişim, öz disiplin isteyen bir alandır. Kararlı olmanız yetmez, kararlılıkla sürdürmeniz ve işinde uzman bir rehberle birlikte ilerlemeniz süreci etkiler. Hayat, dersler alacağımız ve kendimizi geliştireceğimiz olağanüstü bir armağandır. Olayları ve insanları bırakıp, alacağımız derse odaklandığımızda, değişim başlar. Bilinçaltı değişime direnç verse de kararlılıkla ilerlemek bize olumlu sonuçlar getirir. Yolculuğun sonucuna değil, sürece güvenip, keyif alacağınız bir eğitim programına katılmanızı öneririm. Her şey ilk adımla başlar.
Tasarım: Z4M Medya