Eductor Quantum Biofeedback

Eductor Quantum Biofeedback

Eductor cihazı nedir?

Apollo11 ve Apollo12 Ay modüllerinin navigasyon sistemlerini geliştiren ekipte elektrik mühendisi olarak görev alan, Apollo13 Ay projesinde başmühendis olarak çalışan ve daha sonra tıp fakültesine girerek tıp doktoru olan Prof. William Nelson tarafından geliştirilmiştir.

Prof. Nelson’ın ilk Kuantum Biofeedback cihazı 1989 yılında EPFX adıyla Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi’ne (FDA) tescil ettirilmiştir. Bu teknoloji, 35 yılı aşkın zamanda Prof. Nelson tarafından sürekli geliştirilmiş ve EPFX’ten sonra sırasıyla QXCI, INDIGO, SCIO ve en yeni modeli EDUCTOR olarak günümüze gelmiştir.

Eductor cihazı; biofeedback, homeopati, elektro-akupunktur ve kuantum fiziğinin harmanlandığı sofistike bir stres azaltma sistemidir. Hiçbir yan etkisi olmayan Eductor, vücudun hassas enerji düzeylerini hem ölçümleyen hem de dengeleyen kompüterize bir enerji tıbbi sistemidir.

Eductor Kuantum Biofeedback Sisteminin temel amacı, doğal sağlık durumumuza tekrar kavuşabilmemiz için fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal stres faktörlerinin etkilerini azaltmaktır.

Quantum fiziği prensiplerinin kullanılarak; enerji blokajları, stres ölçümü ve dengelenmesi için tasarlanmış her geçen gün yaygınlığı hızla artan bir cihazıdır.

 EDUCTOR sistemi, bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyarılar göndererek, tamamen doğal yöntemlerle harekete geçirmektedir.

Eductor için kısaca, birçok frekans göndererek vücudun verdiği cevabı ölçüp daha sonra, vücuda dengeye dönmesi için yardım eden, daha sonra zayıflayan frekansları tamamlayıcı ya da zararlı frekansları sıfırlayıcı ve dengeleyici frekanslar göndererek yardımcı bir teknoloji diyebiliriz.

Yeni teknolojisi sayesinde Scio’dan 20 kez daha hassas olan ‘EDUCTOR’ ayrıca çok daha ileri bir görüntü filtreleme özelliği sunmakta…

Dünyaca ünlü bilim adamı ve araştırmacı William Nelson / Desire Dubounet tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bu sistem kuantum fiziğinin enerji bilgilerine dayanmaktadır ve duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmemize yardımcı olur.

Basitçe, Kuantum enerji dengeleme sistemi insanlarda ortaya çıkan enerjisel dengesizlikleri, stresi ve dolayısıyla oluşan enerji blokajlarını dengelemede destek olan ileri teknoloji bir bütünsel enerji dengeleme ve uyumlama cihazıdır.

Çalışma ortalama 1,5 -2 saat sürmektedir.

Eductor ile Titreşim Vücuda Nasıl İletiliyor?

Evren üzerindeki her bir maddenin kendine özgü atomik ve moleküler bir yapısı vardır. Her bir madde kendine özgün bir frekansta titreşmektedir. EDUCTOR ise bir maddenin üç boyutlu voltametrik elektriksel desenini ölçer. Bu sonuçla o maddeye özgü elektronik bir imza çizer. Buna Trivektörel imza denilmektedir. Trivektör sistemi içerisinde voltaj, amper ve rezistans ölçümlerinden oluşan, her bir maddenin kendine özgün imzası vardır.

Nasıl yapıldığına gelecek olursak, enerji dengeleme sisteminde frekans gönderme işlemi yakından kişinin el bileklerine, ayak bileklerine ve baş kısmına elektrotlar bağlanarak iletilmektedir. Uzaktan uygulama yapmak da mümkündür. Bunun için kişinin resmi yada saç teli yeterli olacaktır. Seanslar ortalama 1,5- 2 saat sürüyor. İlk olarak cihaz ölçümleme işlemi gerçekleştiriyor, bunu enerji ve beden tanışması olarak tanımlamak doğru olacaktır. Cihaz her bir kişinin frekansları alma hızını ölçerek kişiye özel kendisini buna göre ayarlar. Kalibrasyon aşamasında kişinin normal reaksiyon seviyeleri belirlenir, bazı temel değerleri ölçülür. Bunun dışında eğer kişi üzerinde herhangi bir jeopatik stres tespit ederse, bu stresin dengelenmesi adına bir çalışma yapılır. Kalibrasyon, test sırasında daha verimli ve daha doğru etkiler alabilme amacını taşır.

EDUCTOR KUANTUM ENERJİ DENGELEME ve UYUMLAMA Cihazı;

 • Enerji bedeninizin zayıf düşmüş enerjisinin canlanmasına,
 • Dokularınızın enerji akışının düzene girmesine,
 • Enerji bedeninizin manyetik alanlarının dengelenmesine,
 • İçsel gücünüzü harekete geçirmeye,
 • Enerji bedeninizin arındırılmasına,
 • Meridyenlerinizdeki enerji blokajlarını açmaya,
 • Enerji merkezleriniz, çakralarınızı dengelemeye,
 • Auranızı parazit enerjilerden temizlemeye,
 • Enerjetik düzeyde dengelenmenize,
 • Enerji bedeninizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya,
 • Doğal yaşam enerjinizin (Chi) canlandırılmasına,
 • Enerji bedeninizin titreşimsel frekansını yükseltilmesine destek olur.

Özetle, dengeli ve zinde bir yaşam için bütünsel olarak arınmak ve titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltilmesine yardımcı olmak ileri teknoloji ürünleri Kuantum enerji dengeleme cihazıyla mümkün.

Biyolojik Kuantum Çalışmalarında yönetilen sistem akışı;

1-Kişiyi tanıma ve gerekli bilgileri kaydetme,

2-Kalibrasyon; ortamın enerjisini temizleme ve dengeleme; ortamı kişinin bedeninde çalışmaya uygun hale getirme,

3-Beden taraması; frekanslar aracılığıyla bedenden bilgi akışı sağlama ve bunları verilere dönüştürme,

4-Bedene ait 12.000’den fazla veriyi önceliklerine göre değerlendirme,

5-Problem tanımlama, raporlama,

6-Kişinin Bedensel Risk Profilini çıkartma,

7-Uygun çalışma metodu seçimi,

8-Fiziksel, Duygusal, Ruhsal, Zihinsel, Enerji Bedenlerde frekans gönderimi ile Kuantum Düzeyde dengeleme,

9-Eşzamanlı olarak; bilinçdışı gevşeme ve değişim çalışmaları, arınma çalışmaları, aura ve çakra temizleme, yüksek frekanslı alan oluşturma.

10-Eş zamanlı olarak 8 farklı kanaldan frekans dengeleme ve enerji aktarımı,

11-Bilinçdışı ile iletişim kurarak dengeleme sürecini güçlendirme ve hızlandırma,

12-Davranış kalıplarını değiştirebilmek için algı değişim teknikleri uygulama,

13-Bilinçdışı kayıtlarında hastalığa neden olan etkenleri temizleme,

14-Hastalıkların kök nedenleri, temelde yatan duyguları bilinç ve bilinçdışı düzeyde fark etme ve frekans dengeleme,

15-Kuantum Dokunuş enerjisinin gücüyle, 5 bedende etkisini güçlendirme ve süreci hızlandırma,

16-Bedenden akan bilgileri sayısal verilerle ölçülebilir hale getirme,

17-Bedenin mevcut durumu, seans boyunca kaydedilen değişim, iyileşme, anlamında ilerlemeyi, kuantum seviyede elde edilen verileri görsel bilgilere dönüştürerek ‘Danışan Ekranından’ görebilmeyi mümkün kılma,

18-Farklı disiplinlerin gücünden yararlanarak en yüksek faydayı ortaya koyma,

19-Herhangi bir dış etken, kimyasal madde, bedene müdahale olmaksızın, diğer bir ifadeyle toksin madde yüklemesi ve birikimi, yan etkiler olmaksızın, direkt olarak Kuantum Düzeyde Yönetiminin gücünden istifade ederek; farklı bir enerji boyutuna geçercesine hastalık ya da mutsuzluk boyutundan ‘Beş Bedende Dengelenmiş Boyuta’ geçiş,

20-Varılan son nokta; bütünsel anlamda en derin seviyede ve en doğal biçimde dengelenir.

21- Kalp pili taşıyanlar,hamile bayanlar dışında 7 den 77 ‘ye herkes kuantum biofeedback cihazından yararlanabilir.

 

Vücudumuz aslında kendisini iyileştirme yetisi olan mükemmel bir makinedir. Eductor terapi süreci bireyi iyileştirmeye değil, vücudun dengeli ve stressiz doğal halini hatırlamasına yardımcı olmaya odaklıdır. Biofeedback ve biorezonansı bir araya getiren sistem, bedenin kendini iyileştirme kapasitesini tamamen doğal yöntemlerle harekete geçirir.

Tasarım: Z4M Medya