İstanbul Bodrum Haber

10 Şubat

Hintli bir Guru HOŞGÖRÜ VE UYUM SAĞLAMA GÜCÜ Semineri için Marmaris`te.

Haber Saati: 10.02.2014 00:20

Mavi okyanus Kişisel Gelişim ve Dönüşüm Merkezi ve Martı Resort Otel işbirliği ile 25.Ocak 2014’de ilki gerçekleştirilen Hayatın 8 Gücü semineri 22 Şubat 2014 tarihinde Hoşgörü ve Uyum Sağlama Gücü konuları ile Marmarislilerle yeniden buluşuyor..

Dunyaca ünlü terapist Yogesh Sharda’ ‘ nın Hayatın 8 Gücü adını taşıyan seminerlerin konuları “Geri çekilme gücü ve Toparlanma Gücü”, Hoşgörü Gücü ve Uyum sağlama Gücü”, Ayırt Etme Gücü ve Yargı Gücü”, Yüzleşme Gücü ve İşbirliği Gücü.

Mavi Okyanus’un kurucularından Özlem Yaltı konu ile ilgili yaptığı açıklamada ” İnsan kavramı çok değerli ve özel.Biz insana verdiğimiz değerle kendilerini daha yakından tanımaları, Gerçek özbenlikleri ile buluşmaları ve hayata değer ve anlam katan varlılarının farkına varmaları açısından 3 yıldan bu yana Marmaris’te çeşitli konularda seminerler ve eğitimler vermekteyiz. Hayatın 8 Gücü seminerler dizisi İnsanın gerçekten varolan potansiyelinin farkına vararak, günlük yaşamda karşılaşılan zorlukların üstesinden gelebilmeyi, yaşadığımız hayatı yaşanabilir kılacak içsel güçlerimizin ışığında daha mutlu ve başarılı olabileceğimizi kısacası hayata uyanışın ipuçları niteliğini taşıyan konuları ele almaktadır. Yogesh Sharda 100 ‘e yakın ülkede binlerce kişiye 1000 üzerinde seminer vermiş çok özel bir eğitmendir. O’nu Marmaris’te

Marmarisliler ile bir araya getirmekten sevinç duyuyoruz ‘’ dedi. Yaltı, ‘’ilk seminere olduğu gibi 22 Şubat’ta Hoş Görü Ve Uyum Sağlama Gücü seminerine de ilginin yoğun olacağından emin olduklarını’’ söyledi.

Yogesh sharda kimdir? Afrika’da doğmuş ve Londra’da büyümüş olan Yogesh, Hindistan kökeniyle uluslararası bir ruh taşımaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir Kişisel Gelişim Eğitmenliği ve atölye çalışmaları yöneticisidir. Üniversite, yerel yönetimler, şirket ve gençlik organizasyonları için 1000 ‘in üzerinde seminer ve atölye çalışmasını, Kıta Avrupası, İngiltere ve ABD ve Hindistan gibi ülkelerde

gerçekleştirmiştir. Stressiz yaşam, olumlu düşünme, kendini keşvetme, içsel liderlik prensipleri, duygusal zekâ, öfke yönetimi gibi konularda seminer vermektedir.

Tasarım: Z4M Medya