Manşet

6 Nisan 2016

Armutalan Belediyesi, vatandaşlara daha iyi Hizmet vermek için eğitim semineri düzenledi.

3 hafta sonu Süren seminer Boyunca. Belediyede çalışan PERSONELE vatandaşlarla daha iyi iletişim kurmak Konusunda eğitim verildi. Verilen bu eğitim Hakkında Bilgi veren Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, belediye Yönetimi Olarak Eğitime çok importance verdiklerini, daha önceki yıllarda da hakkına ilişkin eğitimi için bu Tür Seminerler düzenlediklerini söyleyerek, amaçlarının bu egitimle vatandaşlara daha iyi Hizmet vermek oldugunu belirtti.

Vatandaşlara daha iyi Hizmet vermek, Sorunları daha kısa surede çözmek İçin, Armutalan Belediyesi PERSONELE eğitim semineri düzenledi. Ana temanın “İşimiz ILETISIM” Mavi Okyanus Kişisel Gelişim Merkezi verdi Bulunan semineri 2011 yilindan bu yana bölgemizde faaliyette olan. BU seminerleri Kişisel Ruhsal Gelişim Uzmanı Özlem YALTI Verdi ettik. Armutalan Belediyesi Personeline Verilen bu seminer Hakkında Bilgi veren Başkan Muhammet Ünlü, “Biz belediye Yönetimi Olarak Göreve geldiğimizden bu zamana Kadar Eğitime çok öenem verdik onu yıl bu Tür Seminerler düzenledik için hakkına ilişkin eğitimi ettik. Şu anda da 3 hafta Boyunca hafta sonları hakkına ilişkin bilgilenmesi, vatandaşlara Karşı nasıl davranması gerektigi, nasıl iletişim kurmaları Konusunda dersler düzenledik. 

Bana göre bu eğitim çok faydalı. Çünkü vatandaşlar için belediyeler kendilerine En Yakın resmi kurumlardan biri. hemen halledilmesi işlerinin belediye ye geldiklerinde Için Bir iş, sorunların çözülmesi çok önemli Diğer. AYRICA personelinde bu işleri bu Eğitimler Sayesinde halletmeleri ONLAR icinde Bir mutluluk Kaynağı. “Diyerek, bu Tür eğitim Faaliyetlerine devam edeceklerini söyledi.

Tasarım: Z4M Medya